Bir SEY DEGİL HER SEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir SEY DEGİL HER SEY

Bu Forumda

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ördek :))

YazarMesaj
ADMİN
Admin
Admin
ADMİN

Ördek :)) Empty
MesajKonu: Ördek :))   Ördek :)) Icon_minitimeÇarş. Ocak 16, 2008 5:37 pm

üç kadın arkadaş bir kaza sonucu aynı anda hayatlarını kaybedip cennete giderler.cennetin kapısında onları karşılayan melek

"sizin burda uymanız gereken tek kural var...ördeklere dikkat edin sakın üstlerine basmayın" der.

sonra kapı açılır üç kadın cennete girerler.gerçektende etraf ördek doludur.üstlerine basmamak adeta imkansızdır. dikkat etmesine rağmen kadınlardan biri kazayla bir ördeğin üzerine basar.
hemen cebrail belirir.yanında son derece çirkin bir adam vardır.kadını kolundan adama kelepçeler ve

"ördeğin üzerine basmanın cezası olarak sonsuza kadar bu çirkin adama kelepçeli olarak yaşayacaksın" der.

2. gün kadınlardan biri yine kazayla bir ördeğin üstüne basar ve bu kadında çirkin bir adamla kelepçelenir.

3. kadının gözü bu olaylardan çok korkar. diğerlerinin akıbetine uğramamak ve sonsuza kadar çirkin bir adama kelepçelenip yaşamamak için her attığı adıma çok dikkat eder. aradan aylar geçer ve hiçbir ördeğin üzerine basmaz.

derken birgün cebrail belirir. bu kez yanında boylu poslu inanılmaz yakışıklı bir adama vardır.cebrail hiçbişey sölemeden yakışıklı adamla kadını kelepçeler ve yine birşey söylemeden çeker gider kadın artık mutluluktan uçmaktadır. o güne kadar gördüğü en yakışıklı adamla kelepçelenmiştir. adama döner ve

"ben acaba ne yaptımda sonsuza kadar senin gibi yakışıklı bir adamala kelepçelendim"der. adam suratı asık bir şekilde cvp verir.

"vallahi seni bilmem ama ben az önce bi ördeğin üzerine bastım" der
Manyax Adlı Üyenin Yazdığı Bu Mesajı Değerlendirin. Mesajı Moderatöre Bildir Alıntı İle Cevapla
https://hersey.forumburkina.com

Ördek :))
1 sayfadaki 1 sayfası